Autohifi, multimédia, GPS navigace. Prodej, profesionální montáž

Ozvučíme, dodáme multimédia a navigaci do vašeho automobilu, loďe, karavanu i obytného vozu.

 • ZENEC

  ZENEC se zabývá výhradně vývojem multimediálních systémů, navigačních systémů a příslušných doplňkových komponentů.

  Průkopnické systémy společnosti ZENEC využívají pokročilé technologie tak, aby splňovaly přísné standardy kvality zároveň s podmínkou jednoduchého ovládání a enormního rozsahu služeb.

  E>GO řada je založena na naviceiverech pro specifická vozidla, které jsou vyvinuty tak, aby do příslušného vozidla přesně pasovaly technicky i svým vzhledem. E>GO je dobrým příkladem chytrého konceptu, kde multimédia a funkce navigace jsou geniálně jednoduše zkombinovány a perfektně přizpůsobeny pro upgrade Vašeho vozidla – tak jednoduše, jako nikdy předtím.

 • SPECTRON

  Tato tradiční švýcarská značka nabízí zejména reproduktory a zesilovače. Spectron má tradici ve vývoji kvalitních zvukových systémů za rozumné ceny. Monoho modelů v minulosti získalo ocenění v testech odborných časopisů za nadstandardní poměr cena/výkon.

 • JBL

  Zesilovače a reproduktory. JBL vytváří jedny z nejsofistikovanějších audio systémů a elektroniky vůbec. Možná právě Vaše oblíbené CD bylo vytvořeno ve studiích JBL Studio Monitors, možná že poslední koncert, který jste navštívili, byl zajištěn právě audio systémy JBL. Takže je jasné, že JBL je právě to, co potřebuje Vaše auto.

 • AXTON

  Střední třída švýcarských reproduktorů a zesilovaču za výborné ceny. Zralé technologie, navzájem optimálně sladěné součástky, pečlivá technická výroba - tyto maxima realizuje firma AXTON u všech audiokomponentů. Každý zvukový systém firmy AXTON zobrazuje požadavky na dokonalost a radost z užívání - od exkluzivní modulace a dostatečně velkého výkonu po čistý zvuk koaxiálních, komponentních či výškových reproduktorů.

 • FOCAL

  Focal je lídrem v oblasti mezinárodního high-end audio průmyslu již od roku 1979. Dnes, díky více než 35 letým zkušenostem v navrhování a výrobě reproduktorů, inovaci značky, její know-how made in France a autentickému zvuku s vysokou věrností se těší výrobky značky Focal skvělé reputaci po celém světě.