Naše služby

Prodejní, instalační a servisní centrum ALISO - Car & Home HiFi, Electronics & Multimedia

Na ploše 300m2 provozujeme od roku 1991 kamenný obchod s přidanými službami jakými jsou profesionální instalace či servis.

Jsme schopni Vám pomoci s výběrem pro Vás vhodného produktu, provést jeho profesionální instalaci a poskytnout následný poprodejní servis.

 • Autohifi, multimédia, GPS navigace. Prodej, profesionální montáž

  Ozvučíme, dodáme multimédia a navigaci do vašeho automobilu, loďe, karavanu i obytného vozu.

  13. 2. 2014 | Článků: 5

 • Autoelektronika, zabezpečovací zařízení, autopříslušenství

  Autoantény, autoalarmy, handsfree sady, antiradary, tažná zařízení, autožárovky, autobaterie, vytlumení, odhlučnění vozů, couvací zařízení, centrální zamykání, kamerová záznamová zařízení, vyhledávací zařízení, Vodafone automanažer, přídavná světla, moduly denního svícení, LED žárovky a světla, světelné majáky, LED predátory, měniče napětí 12/220V, 24/220V, 24/12V, redukce pro tuning zvuku, akustické úpravy interiérů, odhlučnění interiérů lodí a automobilů, odpuzovače hlodavců a další el. příslušenství

  14. 5. 2015 | Článků: 5

 • Domácí elektronika

  Reproduktory, sluchátka, AV receivery, multimediální přehrávače, přehrávače BD/CD/DVD, hifi věže, zesilovače, bezdrátové reproduktory, multimediální reproduktory, soundbary, bezdrátové multiroomové systémy, ...

  14. 5. 2015 | Článků: 3

 • Tažná zařízení - prodej a profesionální instalace

  Specializujeme se na prodej a montáž tažných zařízení na osobní, terénní a dodávková vozidla. Jsme autorizované montážní pracoviště pro tažná zařízení BRINK, WESTFALIA, WITTER, GALIA, ARAGON, UMBRA a STARC. K dodání máme tažná zařízení s odnímacími šroubovacími kulovými čepy nebo s bajonetovými kulovými čepy, které se odnímají bez použití nářadí.

 • Dezinfekce interiéru vozidla ozonem s mikrobiocídní účinností

  Nabízíme unikátní technologii pro ozonizaci interiéru vozidel. Čištění interiéru vozidel provádíme moderním generátorem ozónu, který má velmi silné antivirové a antibakteriální účinky a snadno a rychle si tak poradí s různými druhy bakterií a virů, včetně COVID-19 koronaviru.