Dezinfekce interiéru vozidla a klimatizace ozonem s mikrobiocídní účinností

Nabízíme unikátní technologii pro ozonizaci interiéru vozidel. Čištění interiéru vozidel provádíme moderním generátorem ozónu, který má velmi silné antivirové a antibakteriální účinky a snadno a rychle si tak poradí s různými druhy bakterií a virů, včetně COVID-19 koronaviru.

V první fázi dezinfekce vydezinfikujeme interiér vozidla. Ve druhé fázi dezinfekce zapneme navíc klimatizaci na cirkulaci vzduchu vnitřním okruhem a zbavíte se tak všech nežádoucích mikroorganismů a pachů v samotné klimatizační jednotce. Ozón prostoupí také všemi vzduchovými a pylovými filtry a i v nich zničí vše, co není našemu zdraví prospěšné. 

Čištění je  bezkontaktní, vysoce ekologické, bez použití jakýchkoliv chemikálií.  Díky výkonnému čističi vzduchu je doba dezinfekce vozu krátká (cca 1 hodina).

Ceny antivirového a antibakteriálního čištění interiéru vozidla a klimatizace ozonem:

Typ vozidla: Orientační čas procedury: Cena bez DPH: Cena vč. DPH:
Malé vozidlo  40 minut 413,-  Kč  500,-  Kč
Velké kombi, SUV, MPV  60 minut 537,-  Kč  650,-  Kč
Dodávka, minibus 120 minut 826,-  Kč 1000,-  Kč

Při ozonizaci neprovádíme výměnu filtru.

Čištění ozonem nenahrazuje suché nebo mokré čištění vozů.

Jak funguje generátor ozónu ?

Generátor produkuje ozon, který osvěží a ozdraví ovzduší interiéru vozidla. Tento efekt způsobuje ozon, který rychle a efektivně likviduje viry, bakterie, plísně a také odstraňuje pachy.

Díky rychlosti a efektivitě působení ozonu se již po krátké době činnosti generátoru dostavuje kýžený efekt.

87f7859be1f54354daf943d5dbed80df--mmf400x400.jpg

Dezinfekce:

Díky svým vlastnostem je ozon až 3000 krát účinnější než chlor a likviduje i ty patogeny, které jsou vůči působení chlorových přípravků odolné. 

Ozonový plyn ničí všechny známé typy bakterií a virů, včetně bakterií Salmonella, bakterií Legionella (běžně se vyskytujících v klimatizačním systému), chřipkové viry, běžné viry způsobující rýmu nebo i obávaný koronavirus. 

Kromě jiného proniká plynný ozon do všech koutů a skulin i do pórů všech materiálů (plasty, textilie, obložení, sedačky, potahy,...).


Deodorizace:

Likvidace pachů je založena na jednoduchém principu spočívajícím v odstranění látek způsobujících zápach. K tomu dochází tzv. oxidací, kdy ozon reaguje s těmito látkami velmi efektivně. Ozon velmi účinně odstraňuje různé druhy zápachů ve voze, včetně zápachů z kouře, ze zvířat a dalších zdrojů. Ozon zápach nemaskuje, ale trvale odstraňuje. Zvládne tedy to, co ostatní dezinfekční spreje nedokáží. Je ideální pro alergiky a astmatiky.

Vlastnosti ozonizace:

  • likvidace virů, plísní a bakterií včetně COVID-19 koronaviru
  • eliminace zápachů po domácích mazlíčcích, kouření, smažení...
  • čistící a dezinfekční prostředek – přírodní a bez chemie

Výhody ozonizace:

  • 100% účinnost
  • bezkontaktní procedura
  • plně ekologická metoda, která nezanechává žádný zbytkový produkt

Ozon se běžně vyskytuje v přírodě (při bouřce) a v přiměřených dávkách je zdraví prospěšný. Nedá se skladovat a musí být vyráběn přímo na místě. Jedná se o ekologickou metodu, kterou lze využít naprosto kdekoliv.