OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Autoelektronika, zabezpečovací zařízení, autopříslušenství

Autoantény, autoalarmy, handsfree sady, antiradary, tažná zařízení, autožárovky, autobaterie, vytlumení, odhlučnění vozů, couvací zařízení, centrální zamykání, kamerová záznamová zařízení, vyhledávací zařízení, Vodafone automanažer, přídavná světla, moduly denního svícení, LED žárovky a světla, světelné majáky, LED predátory, měniče napětí 12/220V, 24/220V, 24/12V, redukce pro tuning zvuku, akustické úpravy interiérů, odhlučnění interiérů lodí a automobilů, odpuzovače hlodavců a další el. příslušenství

 • Zabezpečovací zařízení

  Prodáváme a profesionálně instalujeme autoalarmy, vyhledávací zařízení, imobilizéry a zámky řadící páky.

 • Handsfree sady

  Profesionální dodávky a instalace Handsfree sad bez vrtání do přístrojové desky.

 • Autožárovky

  Dodáváme značkové autožárovky PHILIPS a LED autožárovky

 • Autobaterie

  Dodáváme startovací autobaterie pro osobní auta, motobaterie i baterie pro nákladní automobily značek: Brit, Exide, Monbat, Optima, Odyssey a Varta.

 • Autofólie

  Instalací autofólií na vlastních či firemních vozech zabráníte nejen pronikání sluneční energie a UV záření do vnitřního prostoru automobilu, ale dodáte svému vozu i nový design a vylepšený vzhled.

 • Antiradary

  Dodáváme přenosné antiradary (zpravidla umístěné za předním sklem Vašeho vozu) a pevně instalované antiradary - sady, které představují důmyslné a diskrétní řešení i pro vozy s čelním pokoveným sklem.