Autofólie

Autofólie SunTek

Instalací autofólií na vlastních či firemních vozech zabráníte nejen pronikání sluneční energie a UV záření do vnitřního prostoru automobilu, ale dodáte svému vozu i nový design a vylepšený vzhled.

Při slunečných dnech tyto fólie oddalují přehřívání interiéru, čímž zlepšují účinnost klimatizace a tím pomáhají lépe a hlavně dříve vychladit interiér vozu klimatizací a zvyšují komfort Vašeho cestování. Zabraňují také přímému přehřívání lidského organismu a následným zdravotním problémům.

Autofólie účinně chrání zařízení interiéru vozidla před vyblednutím.

Některé typy fólií pak zamezují průhledu do zavazadlového prostoru osobních automobilů a dodávek, čímž mohou snížit riziko vykradení vozu.

V nabídce máme fólie s různým stupněm zatmavení, životnosti a propustnosti sluneční energie.

Autofólie SunTek 

Homologace autofólií

V současné době je stále více zákazníků, kteří vyžadují homologované autofólie a bezpečnostní fólie na svých vozech. Proto se ke každé instalaci vystavuje Osvědčení o instalaci a každé sklo je označené homologačním štítkem s označením typu fólie, procentem propustnosti viditelného světla, číslem atestu a výrobcem fólie. Tímto prokazuje homologaci autofólií každá instalační nebo prodejní firma oprávněná k instalaci nebo prodeji těchto materiálů.

Všechny fólie SunTek prošli zkušebnou silničních vozidel a vyhovují provozu na pozemních komunikacích a jsou určeny na přední boční dveře, zadní boční dveře, boční skla zavazadlového prostoru a zadní skla automobilů. Na přední boční dveře se však nesmí instalovat okenní fólie, která sníží prostupnost viditelného světla pod hranici 70%. Na čelní sklo se kromě zatemňovacích pásů nesmí instalovat žádná fólie. Každé okno opatřené autofólií musí být označeno homologačním štítkem s označením příslušné fólie.

Homologační štítky a průkazy Osvědčení o instalaci od nás obdržíte po provedené instalaci.