Autoreproduktory, zesilovače a příslušenství FOCAL

Zajišťujeme prodej, profesionální montáž, poradentství a servis.

Jsme autorizovaným dealerem značky FOCAL.

Jsme jediná prodejna v ČR, která má převážnou část sortimentu FOCAL skladem a k okamžitému odběru.

V prostorách naší firmy je m.j. umístěn i sklad výhradního dovozce FOCAL Car - firmy Maxxmedia s.r.o., tudíž může být toto zboží k dispozici takřka okamžitě i na naší prodejně.

Zboží FOCAL prodáváme na naší prodejně za stejné ceny, za jaké se prodává na internetu.

 

O značce FOCAL:

Focal je lídrem v oblasti mezinárodního high-end audio průmyslu již od roku 1979.

Dnes, díky více než 35 letým zkušenostem v navrhování a výrobě reproduktorů, inovaci značky, její know-how made in France a autentickému zvuku s vysokou věrností se těší výrobky značky Focal skvělé reputaci po celém světě.

Oddělení Focal Car Audio bylo založeno v roce 1990 a umožnilo Focalu poskytnout automobilovým a hudebním hi-fi nadšencům perfektní kombinaci potěšení z jízdy s radostí audiofilského zvuku.

Pro Focal znamená inovace posouvání hranice nemožného. Proto se Focal neustále snaží vytvářet nové produkty v harmonii s interiérem vozu.

Zkušenosti techniků Focal umožňují vyvíjet produkty Focal tak, aby bylo možné reagovat na potřeby spotřebitelů a co nejvíce tak plnit touhy tisíce Focal fanoušků po celém světě.


Produkty FOCAL jsou rozděleny do třech kategorií, každá kategorie je určena pro různé použití a způsoby poslechu hudby:

Elite:

Totální audio dokonalost - získáte nejvyšší hudební kvalitu pro Váš vůz díky zakázkovým instalacím, které jsou schopny výjimečných představení.

Performance:

Poskytuje silný a demonstrativní zvuk prostřednictvím zvukového systému, který dokonale zohledňuje, kdo jste.

Integration:

Jednoduchý způsob, jak zlepšit akustiku Vašeho vozidla bez změny originálního audio systému automobilu.

 

Ať už se jedná o instalace na míru výrobků z řady Elite nebo sady "plug and play" z řady Integration, díky kvalitě výroby a péči o vytříbenou finální úpravu se těší výrobky značky Focal skvělé reputaci.

Focal si klade jeden cíl: sjednotit zákazníky kolem společné vášně pro bohatý a autentický zvuk. Inovace, tradice, výkon a potěšení jsou klíčové hodnoty, které charakterizují motto  "the Spirit of Sound".