ZENEC – multimediální zážitek

ZENEC – to jsou multimédia. ZENEC se zabývá výhradně vývojem multimediálních systémů a příslušných doplňkových komponentů. A to s evidentním úspěchem: V německy mluvících zemích je ZENEC v současnosti jednoznačnou jedničkou na trhu. A nejen to. Čtenáři německého časopisu autohifi, tedy právě ti uživatelé, kteří výrobky značky ZENEC každodenně využívají, vybrali ZENEC mezi nejlepší multimediální značky roku 2007. A to v přímém srovnání s konkurenty, kteří jsou na trhu déle než 20 let. Multimédia v autě, to nemá být žádná složitá věda, nýbrž především zábava. A proto je pro značku ZENEC právě konečný uživatel tím, kdo hraje při konstrukci AV systému rozhodující roli. Jedině tehdy totiž může multimediální systém dlouhodobě vyhovovat nárokům uživatelů, pokud je jeho instalace snadná, obsluha jednoduchá a další rozšíření bezproblémové.

V nové sezóně ZENEC ještě zvýraznil svou pozici na špičce AV sektoru, zejména pokud jde právě o bod blízký praxi, inovativním konceptem „Exchange & Go". E>GO představuje radikálně novou generaci multimediálních systémů, designovaných se zřetelem na hladké včlenění do vizuálního stylu jednotlivých typů automobilů. Na konkrétní vozidlo jsou však modely E>GO zacíleny i svými instalačními vlastnostmi: jejich montáž je rychlá a snadná, nevyžaduje žádné komplikované zásahy do vozidla a bez obtíží hrají i ve spojení s originální audiovýbavou auta. ZENEC je prostě zábava šitá na míru.

ZENEC moniceivery:

Monitor, DVD přehrávač a přijímač v jediném kompaktním přístroji – to je moniceiver, všestranná řídicí centrála každého moderního systému In-Car Entertainment. Moniceivery zvládají celé spektrum aktuálních AV a multimediálních formátů od CD přes MP3, DVD či WMA až po soubory z iPodu a nabízejí jedinečný luxus pohodlného ovládání všech funkcí přes dotykovou obrazovku. Moniceivery existují, v závislosti na modelu, ve formátu 1 DIN nebo 2 DIN, jejich instalace je snadná a dají se rozšířit na komplexní systém doplňkovými komponenty jako DVB-T tuner, navigační systém, couvací kamera nebo herní konzole.

ZENEC naviceivery:

Naviceivery jsou perfektní All-In-One řídicí centrály pro jakkoli náročný multimediální systém: Kombinují aktuální zábavu s precizní navigací, umožňují bezdrátovou komunikaci přes Bluetooth a nekonečný proud hudby z iPodu, navíc je možné k nim připojit nejrůznější doplňkové komponenty jako DVB-T tuner či couvací kameru. Navzdory své komplexnosti jsou tyto všestranné přístroje snadno ovladatelné. Všechny funkce se dají pohodlně ovládat velkými tlačítky na dotykovém displeji.

ZENEC E>GO:

E>GO je inovativní generace naviceiverů a moniceiverů velikosti 2 DIN, designovaných se zřetelem na hladké včlenění do vizuálního stylu jednotlivých typů automobilů. Na konkrétní vozidlo jsou však modely E>GO zacíleny i svými instalačními vlastnostmi: jejich montáž je rychlá a snadná, nevyžaduje žádné komplikované zásahy do vozidla a bez obtíží hrají i ve spojení s originální audiovýbavou auta. Opticky dokonalá instalace multimédií se tak stává geniálně jednoduchou hračkou.

 

ZENEC stropní monitory:

Zábava na zadních sedadlech – cestující vzadu mohou pomocí monitoru a sluchátek sledovat film z DVD nebo hrát videohry, zatímco řidič díky komfortní navigaci bravurně manévruje ulicemi cizího města nebo si přehrává své oblíbené CD. Stropní monitory ZENEC s vysokým rozlišením skýtají zážitek jako v prvotřídním kině: ostrý a kontrastní obraz bez chvění – a to i na cestách, v kterémkoli autě. Všechny modely jsou samozřejmě vhodné i pro instalaci v obytných automobilech a autobusech.

ZENEC univerzální monitory:

Univerzální monitory ZENEC jsou ideálním doplňkem každého náročného multimediálního systému. Pro kompaktní obrazovky ZENEC, vhodné pro instalaci do hlavových opěrek nebo do palubní desky, je typická prvotřídní kvalita obrazu: přirozené, výrazné barvy a jako břitva ostrý, kontrastní obraz – a to i při vysoké úrovni okolního světla.

ZENEC DVD přehrávače:

Možnost přehrávání CD disků nebo MP3 souborů, sledování DVD filmů – otřesům odolná multinormová precizní mechanika přehrávače Zenec přehrává všechny současné AV-formáty. Přehrávač ve formátu 1/2 DIN je velmi kompaktní a plochý, takže jím mohou bez problémů být doplněna i vozidla, v nichž není místa nazbyt. Součástí příslušenství přístroje jsou montážní profily, umožňující snadnou instalaci. V balení se navíc nachází i IR dálkové ovládání a infračervený senzor s prodlužovacím kabelem pro případnou skrytou montáž tohoto přehrávače.

ZENEC DVB-T tunery:

Chcete sledovat zprávy nebo si užívat aktuálních hudebních videoklipů v televizi? DVB-T tunery ZENEC umožňují nekonečnému světu digitální televize vstoupit do každého automobilu. Oba TV boxy, ZE-DVBT25 a ZE-DVBT10, se dají připojit ke každému moniceiveru, naviceiveru nebo monitoru vybavenému cinchovým A/V výstupem a obsluhují se komfortně pomocí dálkového ovladače. ZE-DVBT25 a ZE-DVB2000, kompaktní DVB-T tunery s dvojitou anténou a obsáhlým příslušenstvím, umějí ještě něco navíc: Jsou dokonale vybaveny pro přímé připojení ke všem moniceiverům a naviceiverům ZENEC, přičemž mohou být ovládány přes jejich dotykové obrazovky.

ZENEC couvací kamery:

Kompaktní barevné couvací kamery doplňují multimediální program značky ZENEC a nabízejí rozmanité možnosti instalace. Kamery jsou před nepřízní počasí a stříkající vodou chráněny odolnými kryty a jsou vhodné nejen pro instalaci v osobních, nýbrž i v obytných automobilech, autobusech atd. Malé, téměř neviditelné kamery zaručují díky svým velmi kvalitním a vysoce světelným objektivům dokonalý výhled na všechny překážky za vozidlem. Všechny tři pracují se zrcadlově obráceným obrazem, jsou kompatibilní s PAL a mají jeden cinchový videovýstup – mohou tedy být připojeny jak k moniceiverům, naviceiverům a monitorům ZENEC, tak i k přístrojům jiných značek s cinchovými vstupy.