Handsfree sady. Prodej, profesionální montáž, servis.

V naší nabídce naleznete handsfree sady renomovaných výrobců PARROT, BURY, NOKIA, ...

Handsfree sady vám nainstalujeme šetrně k Vašemu vozu – výhradně používáme kovové, plastové nebo kůží potažené konzole displejů a držáků telefonů, které jsou určeny pro konkrétní značku a typ Vašeho vozu, nenavrtáváme a tím neznehodnocujeme palubní desky a jiné plasty. Používáme značkové příslušenství a montážní materiál BERNER.

ALISO Auto: profesionálně Vám naistalujeme handsfree sadu 

Užívejte si v autě svobodu a volné ruce díky kompaktnímu otočnému dálkovému ovládání, které máte vždy po ruce. Dopřejte si eleganci i při telefonování z auta – dodáme a nainstalujeme Vám designové handsfree sady se skvělým displejem na palubní desce a snadným přehráváním hudby z Vašeho přenosného přístroje pomocí bezdrátové technologie Bluetooth. Své blízké budete mít stále na dosah – na displeji na palubní desce budete mít přehled o tom, kdo vám volá. Použijte aktivní funkce pro správu hovorů a přeneste si kontakty z Vašeho telefonního přístroje přímo do handsfree sady. Pouštějte si hudbu prostřednictvím přehrávače vašeho mobilního telefonu a reproduktorů ve vašem autě ve skvělé zvukové kvalitě.

Držáky KUDA

 

Montážní GSM konzole umožňují montáž HF sady bez vrtání do interiéru vozidla. Jsou vyvíjeny tak, aby řidiči usnadnily bezpečnou manipulaci s mobilním telefonem a jejich instalace byla jednoduchá. Sortiment GSM montážních konzolí je velmi široký a obsahuje více než 1000 různých typů.

Držáky KUDA pro tablety

 

Montáž GSM konzolí je jednoduchá, bez nutnosti vyvrtávat otvory do palubní desky. Obvykle se upevňují na originální šrouby či příslušenství vozidla. To šetří nejen čas, ale i peníze a minimalizuje jakékoliv snížení ceny vozu zavinění poškozením interiéru.

Montážní GSM konzole jsou číslem jedna v bezpečnosti dopravy. Jsou umísťovány tak, aby byly pro řidiče v co nejvhodnější pozici a usnadnily mu veškerou činnost s mobilním telefonem. Minimalizuje se tak riziko spojené s odvedením pozornosti řidiče od bezpečného řízení vozidla.

Konzole DashMount jsou vyrobené z kvalitní oceli mají ochrannou vrstvou, což zajišťuje dostatečnou pevnost a garantuje bezpečnost bez jakéhokoliv rizika vzniku úlomků v případě nárazu či dopravní nehody. Konzola Kuda jsou vyrobeny z kvalitního plastu.

Konzole jsou v ČR schváleny Ministerstvem dopravy pro dodatečnou montáž do automobilů.

 

Ceny profesionálních montáží handsfree sad se pohybují od 1200 Kč (bez DPH).

 

Držáky telefonu KUDA 

Důležité odkazy:

www.parrotklub.cz

www.parrot.com

www.brodit.se

www.dashmount.com

www.kuda-phonebase.de